MM776G Mysz dla graczy

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

Nie ma punktów za ten produkt.


24,38 zł

Więcej informacji

MM776G Mysz dla graczy

Prawdziwa gratka dla graczy Mysz gamingowa Manta MM776G to innowacyjny produkt, przeznaczony dla osób, które lubią grać w gry komputerowe i oczekują od swojego sprzętu ułatwienia sterowania oraz umożliwienia prowadzenia profesjonalnych rozgrywek w wirtualnym świecie, tworzonym i rozwijanym przez producentów gier. To innowacyjny produkt, który pozwoli każdemu w pełni wczuć się w atmosferę gry. Łatwoś�...

MM776G Mysz dla graczy

Prawdziwa gratka dla graczy

Mysz gamingowa Manta MM776G to innowacyjny produkt, przeznaczony dla osób, które lubią grać w gry komputerowe i oczekują od swojego sprzętu ułatwienia sterowania oraz umożliwienia prowadzenia profesjonalnych rozgrywek w wirtualnym świecie, tworzonym i rozwijanym przez producentów gier. To innowacyjny produkt, który pozwoli każdemu w pełni wczuć się w atmosferę gry.

Łatwość obsługi

Mysz gamingowa Manta MM776G to urządzenie typu Plug-and-Play, co oznacza, że wystarczy ją podłączyć do komputera za pomocą USB i można już swobodnie korzystać ze wszystkich jej funkcji. Tutaj też warto wspomnieć o wyjątkowym, futurystycznym designie, który jeszcze bardziej uprzyjemni grę.

Mnogość funkcji

Mysz jest kompatybilna z systemami MAC OS, VISTA, XP, 7,8,10. Jest wyposażona w 150cm przewód. Pracuje w rozdzielczości 800.1600.2400 dpi. Jest to nowoczesna mysz optyczna, o ergonomicznym kształcie, dzięki czemu sprawia, że granie w gry jest jeszcze większą przyjemnością.

Dane techniczne

Liczba Przycisków

5

Rozdzielczość Pracy

800.1600.2400.3200 dpi

Typ Myszy

optyczna

Rolka Przewijania

tak

Długość Przewodu

150 cm

Instalacja

Plug-And-Play

Interfejs

USB

Kompatybilność

MAC OS, VISTA, XP, 7,8,10

Obudowa

Podświetlenie LED RGB

Profil Myszki

Ergonomiczny kształt

Opinie

Napisz opinię

MM776G Mysz dla graczy

MM776G Mysz dla graczy

30 innych produktów w tej samej kategorii: